• малятко

У групі виховуються діти раннього дошкільного віку. Освітній процес здійснюється за програмою “Українське дошкілля”. З метою розвитку інтелектуальних, творчих здібностей дітей вихователі впроваджують інноваційні освітні технології, авторські програми: елементи методики Марії Монтессорі, Раннього розвитку дитини Глена Домана, сендплей.

• пізнайко

У групі виховуються діти шостого року життя. Освітній процес здійснюється за програмою “Впевнений старт”. З метою розвитку інтелектуальних, творчих здібностей дітей вихователі впроваджують інноваційні освітні технології, авторські програми: елементи методики ТРВЗ, елементи розвивального навчання, досвід роботи Л.Шульги розвиток творчих здібностей на заняттях з малювання, казкотерапія, елементи методики"Розвивальне читання" Л. Шелестової.

• первоцвіт

У групі виховуються діти четвертого року життя. Освітній процес здійснюється за програмою “Українське дошкілля”. З метою розвитку інтелектуальних, творчих здібностей дітей вихователі впроваджують інноваційні освітні технології, авторські програми: елементи методики ТРВЗ, елементи розвивального навчання, досвід роботи Л.Шульги розвиток творчих здібностей на заняттях з малювання, казкотерапію, педагогічну спадщину В. Сухомлинського.

• світлячок

У групі виховуються діти п'ятого року життя. Педагоги поглиблено працюють над питаннями художньо-естетичного розвитку дітей, розвитку творчих здібностей та соціально-морального розвитку дітей, використовуючи інноваційні освітні технології: елементи ТРВЗ, авторська методика Л.Шелестової "Розвивальне читання", система Л. Шульги «Розвиток творчих здібностей дітей на заняттях з малювання», ліплення з солоного тіста, літературна спадщина В. Сухомлинського, елементи методики М. Монтессорі.

• сонечко

У групі виховуються діти шостого року життя. Освітній процес здійснюється за програмою “Впевнений старт”. З метою розвитку інтелектуальних, творчих здібностей дітей вихователі впроваджують інноваційні освітні технології, авторські програми: елементи методики ТРВЗ, елементи розвивального навчання, досвід роботи Л.Шульги розвиток творчих здібностей на заняттях з малювання, казкотерапія, “Логіки світу” Ірини Стеценко.

• чомусики

У групі виховуються діти четвертого, пятого, шостого року життя. Освітній процес здійснюється за програмою “Українське дошкілля”. З метою розвитку інтелектуальних, творчих здібностей дітей вихователі впроваджують інноваційні освітні технології, авторські програми: елементи методики ТРВЗ, автроську методику Л.Шелестової "Розвивальне читання", елементи розвивального навчання, проектні технології, авторську методику  Л.Шульги "Барвиста радість" з розвитку творчих здібностей на заняттях з малювання, казкотерапія.

В ДНЗ функціонують 6 вікових груп:
  • 1 група раннього віку;
  • 5 груп дошкільного віку.
Діти приймаються у садок згідно електронної черги та направлень
Управління освіти.
реєстрації в дитячий садок