В дошкільному закладі працюють 42 працівники. Із них – 21 висококваліфікований педагог. Характерною рисою педагогів є професіоналізм, творчість, любов до дітей. Це колектив однодумців, які працюють з дня відкриття закладу. Це колектив, де панує атмосфера взаємної довіри, любові, поваги, співрадості, співчуття і співпереживання, в якій народжується співтворчість і співпраця дорослого і дитини, а виховання гуманних почуттів формує гуманну особистість.
  • Ширко Тетяна Михайлівна директор

Освіта вища, Рівненський державний педагогічний інститут, 1985р.

Очолює колектив дошкільного навчального закладу з 1995 року, відмінник освіти України”, нагороджена нагрудним знаком “Софія Русова”, лауреат відзнаки “Золотий дзвін” у номінації “Педагог-керівник”,   нагрудним знаком "ОМЕП" до 30-річчя Конвенції ООН з Прав дитини.

• Куцеля Тетяна Петрівна вихователь-методист

Освіта вища, магістр педагогічної освіти. Рівненський державний гуманітарний університет, 2006р.

Працює у закладі дошкільної освіти № 14 з 2014 року. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».

• Нікішина Олена Миколаївна музичний керівник

Освіта вища, спеціаліст, Рівненський державний педагогічний інститут, 1993р.

Працює у дошкільному навчальному закладі № 14 з 1993 року. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «вихователь – методист».

Життєве кредо:
    З піснею по життю!

• Подганюк Любов Ігорівна інструктор з фізичного виховання, вихователь

Освіта вища, дошкільна. Рівненський державний гуманітарний університет, 2006р.

Працює у дошкільному навчальному закладі з 2014 року. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».

• Власюк Вікторія Юріївна вихователь

Освіта вища, педагогічна. Рівненський державний гуманітарний університет, 2018

Працює у ЗДО№ 14 з 2023 року.

Кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії».

• Ткачук Світлана Володимирівна вихователь

Освіта середня, спеціальна, вихователь дошкільної установи. Дубенське педагогічне училище, 1985р.

Працює у дошкільному навчальному закладі № 14 з 1985 року. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст», педагогічне звання «вихователь – методист».

• Фічук Ірина Іллівна вихователь

Освіта середня, спеціальна, вихователь дошкільної установи. Кременецьке педагогічне училище, 1984р.

Працює у дошкільному навчальному закладі № 14 з 1993 року. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст», педагогічне звання «вихователь – методист».

• Данильчук Галина Іванівна вихователь

Освіта вища, педагогічна. Рівненський державний гуманітарний університет, 2003р.

Працює у дошкільному навчальному закладі № 14 з 2003 року. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».

• Духанова Наталія Олександрівна вихователь

Освіта вища, педагогічна. Рівненський державний педагогічний інститут, 1993р.

Працює у дошкільному навчальному закладі № 14 з 2001 року. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».

• Мельничук Тетяна Дмитрівна вихователь

Освіта вища, педагогічна. Рівненський державний педагогічний інститут, 1998р.

Працює у дошкільному навчальному закладі № 14 з 2024 року. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».

• Бабуцька Тетяна Володимирівна вихователь

Освіта вища, педагогічна. Рівненський державний гуманітарний університет, 2006 р. Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С. Демянчука, 2016 р.

Працює у дошкільному навчальному закладі № 14 з 2009 року. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії».
  • Прищепа Руслана Борисівна вихователь

Освіта вища. Магістр дошкільної освіти. Рівненський державний гуманітарний університет.

Працює у дошкільному навчальному закладі з 2019 року. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії».

• Ступчук Лариса Миколаївна Сестра медична

Освіта середня спеціальна. Працює у дошкільному навчальному закладі з 2015 року. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».

• Гайбонюк Неля Василівна вихователь

Освіта середня спеціальна

Працює у дошкільному навчальному закладі з 1986 року. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст».

• Кравчук Ольга Василівна практичний психолог

Освіта вища, педагогічна. Працює у закладі дошкільної освіти № 14 з 2021 року. Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Демянчука, 2006 рік

• Смерчко Світлана Іванівна вихователь

Світлана Іванівна працює в закладі дошкільної освіти з 2020 року. Освіта вища, педагогічна. Кваліфікаційна категорія "спеціаліст".

• Третяк Валерія Володимирівна керівник гуртка

Валерія Третяк працює в закладі керівником гуртка хореографії з 2023 року. Навчається в РДГУ.

• Калакайло Наталія Святославівна вихователь

Освіта вища, педагогічна. Рівненський державний гуманітарний університет. Кваліфікаційна категорія "спеціаліст І категорії". Працює в ЗДО №14 з 2023 року.